PŘIMĚŠOVAČE PRO HASIČSKÉ VOZY

Efektivní a dobře vybavené

PŘIMĚŠOVAČE PRO HASIČSKÉ VOZY

Zásahový personál městských hasičských sborů, závodních nebo dobrovolných hasičských sborů potřebuje vybavení, na které se může stoprocentně spolehnout. Naše přiměšovače byly vyvinuty speciálně pro použití v hasičských sborech a přesvědčují snadnou obsluhou, spolehlivostí a flexibilitou při použití. Tyto jednotky jsou vhodné pro instalaci do hasičských vozů s kabinou osádky nebo cisternových vozů, valníkových kontejnerů a automobilových žebříků.

  • Pro všechny hasičské vozy a kontejnery
  • Pro výrobu pěny a smáčedla
  • Pro všechny typy pěnidel

Výhody

FireDos přiměšovače pro hasičské vozy přerušovaný provoz

VHODNÉ PRO PŘERUŠOVANÝ PROVOZ

Dávkování zůstává konstantní i v případě, že je hasicí voda vypouštěna v pulzujícím nebo přerušovaném režimu.

FireDos přiměšovače pro hasičské vozy čistě mechanické

ČISTĚ MECHANICKÉ, NEZÁVISLÉ NA PALUBNÍM NAPÁJENÍ.

Poháněn výhradně proudem hasicí vody. Nepotřebuje žádnou elektřinu, což znamená, že nezatěžuje napájení vozu.

FireDos přiměšovače pro hasičské vozy výroba smáčedla

VÝROBA SMÁČEDLA A PĚNY POD 100 L/MIN

Pěnidlo je vstřikováno přesně již při nízkém průtoku hasicí vody, což zaručuje účinné hašení.

Čistě mechanické, absolutně
bez rušení

Čistě mechanická koncepce přiměšovačů umožňuje naprosto bezproblémový mobilní provoz. Je zcela nezávislý na jakémkoli palubním zdroji napájení; a také v případě instalace v rolovacím kontejneru nebo na přívěsu není k provozu zařízení zapotřebí žádný externí zdroj napájení. Navíc je možné plynule nastavovat dávkování.

Vždy připraven
K PROVOZU

Když při záchranné operaci záleží na vteřinách, musí vybavení pracovat bez problémů. Po jednorázovém odvzdušnění dávkovacího čerpadla jsou mobilní přiměšovače FireDos připraveny k práci a nastavená dávka je vždy k dispozici, bez omezení průtoku nebo změny tlaku.

Četné typy a verze
vybavení

Žádná hasičská záchranná operace není stejná jako ta druhá. Mobilní přiměšovače FireDos se ideálně přizpůsobí podmínkám na místě: k dispozici je mnoho typů a variant vybavení.

Pro všechny typy
pěnidel

Přiměšovače jsou určeny ke zpracování všech typů pěnidel a také k výrobě smáčedla.

Kompatibilní se všemi
typy trysek

Pro maximální flexibilitu při provozu jsou přiměšovače kompatibilní se všemi tryskami nebo vypouštěcími zařízeními.

Snadné ovládání
přiměšovačů

Přiměšovače FireDos jsou vyvinuty speciálně pro hasičské sbory. Záleží nám na tom, na čem záleží: na bezpečnosti a snadném používání. Intuitivní ovládání zařízení není problém ani ve stresových situacích.

FireDos přiměšovač pěny pro hasičské vozyFZ1000
FZ1000

NOVÝ PŘIMĚŠOVAČ PĚNY PRO HASIČSKÉ VOZY

S novým modelem FZ1000 se do hasičských vozidel dostává další vývojový stupeň přiměšovacích systémů. Kompaktnější, bezpečnější, funkčnější - nový FZ1000 GEN III se vyznačuje řadou vylepšení, díky nimž je generování hasicí pěny v požárních automobilech efektivnější a pohodlnější.

Díky čistě mechanickému principu činnosti probíhá pohon bez externí energie a je nezávislý na palubním zdroji energie. Vodní motor a dávkovací čerpadlo zajišťují, že tlak hasicí vody a rychlost její dodávky nemají žádný vliv na přesnost dávkování. Zvolená míra dávkování je přesně udržována za všech provozních podmínek. Délka a uspořádání vedení hasicí vody rovněž nemají žádný vliv.

Pěnidla bez fluoru a/nebo odolná vůči alkoholu mohou být velmi viskózní. Nová vozidlová jednotka je vhodná i pro pěnidla se střední viskozitou, protože dávkovací čerpadlo FZ1000 bylo speciálně navrženo pro tento účel. Kromě toho není nutný žádný proplachovací proces. Pěna nebo smáčedlo zůstávají v robustním dávkovacím čerpadle. A: Nové čerpadlo FZ1000 je vhodné pro všechny typy vypouštěcích zařízení.

OTESTUJTE SI NÁŠ PŘIMĚŠOVAČ V HASIČSKÉM AUTĚ

Následující animace ukazuje princip fungování přiměšovače a jeho testovací režim, kdy se nevytváří žádná pěna ani premix. Klikněte na ON a OFF

Galerie